Teenused

ELEKTRITÖÖDE HINNAKIRI

Nõrkvoolutööd – 16€ / h + km Tugevvoolutööd –16 € / h + km Väljakutse kiirkorras (24h jooksul) Tallinnas ja lähiümbruses – 30€ /h +km Elektripaigaldise hooldus ja veaotsing- 16 € / h + km Konsultatsioon –16 € / h + km Valgustite paigaldus – hind kokkuleppel   Vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja mõõdistamine- hind kokkuleppel Elektripaigaldise käit,  hooldus ja […]
Vaata lähemalt

DOKUMENTATSIOON JA MÕÕDISTAMINE

*Dokumentatsioon: elektripaigaldiste nõuetekohasuse tunnistus, vastavusdeklaratsioon, vastavustunnistus teostusjoonised, tööprojekt, mõõdistuste protokollid; *Valgustugevuse mõõdistused: elektrotehnilised mõõdistused.  
Vaata lähemalt

ELEKTRIPAIGALDISTE KÄIT NING HOOLDUS

*Elektripaigaldiste käidukava koostamine, regulaarne ülevaatus ja kontroll; *Elektripaigaldiste hooldus ja remont; *Elektripaigaldiste kaardistamine ja teostusjooniste koostamine; *Ohutustehnilise dokumentatsiooni teostamine; *Muud elektripagaldiste hoolduse, remondi ja kontrollimisega seonduvad tegevused vastavalt seduse nõuetele.
Vaata lähemalt

NÕRKVOOLUSÜSTEEMI TÖÖD

Arvuti-, telefoni- ja tv võrgud, ats, fonosüsteemid ning valvesüsteemid.
Vaata lähemalt

TUGEVVOOLUSÜSTEEMI TÖÖD

*Elektrikilbitööd: kaitsmed, lülitid, markeerimine, grupeerimine ja ühendamine; *Küttega seotud tööd: põranda-, vihmaveerennide-, treppide ja käiguteede küte; *Kaabeldustööd: toitekaablid, kaablid, kaabliteed ja -redelid ning välisvõrgud, automaatika kaabeldustööd; *Valgustusega seonduvad tööd: valgustid, valgusallikad, valgustirennid, veksellülitid, dimmerid, pistikupesad ja lülitid: *Maandustööd: maanduspaigaldis ja piksekaitse; *Ajutised elektipaigaldised: ajutised elektrikilbid ja valguspaigaldised.
Vaata lähemalt

KÕIK ELEKTRITÖÖD

Meie ettevõte pakub laial hulgal erinevaid teenuseid. Teostame nii tugev-, kui nõrkvoolu töid. Samuti tegeleme elektripaigaldiste käidu ning hooldusega ja vajaliku dokumentatsooni koostamise ning mõõdistamistega. Täpsema kirjelduse teostatavatest töödes leiad all toodud nimekirjast. Vajadusel küsi lisa!       TUGEVVOOLUSÜSTEEMI TÖÖD *Elektrikilbitööd: kaitsmed, lülitid, markeerimine, grupeerimine ja ühendamine; *Küttega seotud tööd: põranda-, vihmaveerennide-, treppide ja […]
Vaata lähemalt