LED VALGUSTITE MÜÜK

Tegeleme LED valgustite projektimüügiga.

Hinnapakkumiste osas võtke meiega ühendust e-posti teel: info@samara.ee.

 

LED valgustid ja nende valimine tavakasutaja seisukohast

Viimasel ajal olen palju kohanud mõtisklusi teemal, kas Hiinast sisse toodud LED pirnid on ikka võrreldavad oma klassis eesrindel olevate Osarami ja Philipsi pirnidega. Samuti on küsitud, kas valguse toonid ja spektrid on võrreldavad näitkeks Osrami poolt pakutavate LED pirnidega. Selleks, et paremini antud küsimustele vastust leida, koostasime pisikese testi. Testis kasutasime G10 LED pirne, mille valguse värv oli kõikidel 3000K (soe valge).

Kokkuvõtteks siis nii palju, et Hiinast toodetud LED pirnid on täesti võrreldavad oma klassis kõrgelt hinnatud toodetega. Kui arvestada, hinnavahet ja tootja lubatud tööaega, siis tasub igatahes kaaluda ka Hiinas toodetud LED valgustite kasutamist.

Täispikka artiklit saad lugeda siin: LED valgustid ja nende valimine tavakasutaja seisukohast.

Miks valida just LED valgustid?

Tänapäevases maailmas, kus elektrihinnad pidevalt kasvavad, muutub kokkuhoid eriti oluliseks. Kuna kätte on jõudnud ka talveperiood, kus päevavalguse aeg on üürikene, siis paratamatult kaasneb sellega suurenenud elektritarbimine. Seetõttu ongi oluline valida LED valgustid, mis aitavad saavutada kokkuhoidu ilma tavalisi käitumisharjumusi muutmata.

Mis on LED valgusti peamised hüved?

Oluline elektrikokkuhoid, väga pikk eluiga, keskkonnasõbralikkus ja madal soojuse eraldumine.

Lisaks on LED valgustid mugavad ja stiilsed, kuna võimaldavad valida just endale sobivat värvi valguse (soe valge, külm valge, naturaalne valge või sootuks väviline valgus). Toodete valikuga saad tutvuda meie kataloogis LED valgustid!

Ettevõttest

Samara Group OÜ on erakapitalil põhinev elektriteenuseid ja –tooteid pakkuv väikeettevõte, mis on asutatud 2006 aasta veebruaris. 2007 aastal vahetas ettevõte omanikku, millest alates on firma pidevalt kasvanud. Käesoleval hetkel kuulub meie töökasse kollektiivi mitu innukat ja kogenud elektrikut. Oma pika tegevusaja jooksul on ettevõttel olnud lugematul hulgal nii era-, kui ärikliente, mis on meile andunud suure kogemustepagasi.

Meie missiooniks on pakkuda innovatiivseid elektri- ja valguslahendusi nii era-, kui äritarbijale. Selle saavutamiseks üritame enda klientidele pakkuda alati parimat teenindust, pühenduvust töösse ja kõrget kvaliteeti ning üritame alati olla sammukese ees kliendi ootustest, mistõttu leiame kindlasti sobivad lahendused ka kõige nõudlikemale klientidele.